Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie

Wizyty duszpasterskie 2018/2019

koledy2015

Wizyta kolędowa ma charakter małej liturgii sprawowanej w Kościele Domowym.

PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA

  • stół nakryty obrusem, krzyż, zapalone świece, woda święcona (jeśli nie ma, poprosić kapłana o poświęcenie), kropidło;
  • jeżeli są dzieci: przygotowane zeszyty z lekcji religii;
  • na czas wizyty wyłączamy telewizor, radio itp.

PRZEBIEG WIZYTY

  • wspólny śpiew kolędy;
  • modlitwa rodzinna, której przewodniczy kapłan;
  • błogosławieństwo mieszkania lub domu;
  • rozmowa duszpasterska (w spotkaniu uczestniczą wszyscy członkowie rodziny).

Plan kolędy:

01.01.2019 (wtorek) od 14.00 Siostry Benedyktynki i Siostry Pasterzanki (Nowy Rok)
02.01.2019 (środa) od 16.30 ul. Łozy 9 i 17
03.01.2019 (czwartek) od 16.30 ul. Łozy 5, 13, Łozy domki i Dunikowskiego 11
04.01.2019 (piątek)  - Pierwszy Piątek miesiąca - nie ma kolędy
05.01.2019 (sobota)  od 11.00 ul. Zelwerowicza, Galla, Kotarbińskiego, Osterwy, Ćwiklińskiej, Cybulskiego i Solskiego
06.01.2019 (niedziela) od 15.30 ul. Kobieli (cała), Gwiazdowskiego (cała), Portowców (cała)
07.01.2019 (poniedziałek)  od 15.30 ul. Dunikowskiego 1, 5, 15 i 17
08.01.2019 (wtorek)  od 16.30 ul. Dunikowskiego 7 i 9
09.01.2019 (środa)  od 16.30 ul. Gałczyńskiego 3 i 5, Broniewskiego 1 i 3
10.01.2019 (czwartek)  od 16.30 ul. Broniewskiego 2, 4, 5 i 6
11.01.2019 (piątek)  od 16.30 ul. Krasickiego cała; Orla 4
12.01.2019 (sobota)  od 11.00 ul. Gdańska (cała)
13.01.2019 (niedziela)  od 15.30 ul. Orla 1, 2, 3, Mazurska (cała)
14.01.2019 (poniedziałek)  od 16.30 ul. Walecznych (cała)
15.01.2019 (wtorek) od 16.30 ul. Korzeniowskiego cała (bez wieżowca); Herbowa; E. Plater 2, 2a, 4/6
16.01.2019 (środa)  od 16.30 ul. Korzeniowskiego 28 (wieżowiec); E. Plater 7-53 (bez wieżowca)
17.01.2019 (czwartek)  od 16.30 ul. E. Plater 22 (wieżowiec); Sternicza cała; PCK 1
18.01.2019 (piątek) od 16.30 ul. PCK 2, 3, 4, 5
19.01.2019 (sobota)  od 11.00 ul. Brzeźnieńska; Cicha; Łamana; Miła; Zdrojowa; Młodzieży Polskiej; Oksywska; Wczasy; Południowa; Północna
20.01.2019 (niedziela)  od 15.30 ul. PCK 6, 8, 10; Pułaskiego (domki i kamienice)
21.01.2019 (poniedziałek) od 16.30 ul. Pułaskiego 7/11, 13/17, 19/21 (bloki)
22.01.2019 (wtorek)  od 16.30 ul. Dworska 3-16 (domki i kamienice), 20, 22
23.01.2019 (środa)  od 16.30 ul. Dworska 24, 25/1-2, 25/3, 26, 28, 29
24.01.2019 (czwartek)  od 16.30 ul. Dworska 30, 32, 33
25.01.2019 (piątek)  od 16.30 ul. Dworska 34, 35, 37; Chodkiewicza 18, 20, 22
26.01.2019 (sobota)  od 11.00 ul. Chodkiewicza 2a, 4, 5, 6, 8/1, 9, 10, 11, 12, 16, 17
27.01.2019 (niedziela)  od 15.30 ul. Chodkiewicza 24; Hallera 229, 231, 235
28.01.2019 (poniedziałek)  od 16.30 ul. Hallera 237, 239, 241, 247
29.01.2019 (wtorek)  od 16.30 ul. Hallera 249, 251, 253; Nadmorski Dwór 1-3
30.01.2019 (środa)  od 16.30 ul. Nadmorski Dwór 8, 10, 12, 14, 16
31.01.2019 (czwartek)  od 16.30 ul. Nadmorski Dwór 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34
01.02.2019 (piątek)  - Pierwszy Piątek miesiąca - nie ma kolędy 
02.02.2019 (sobota)  od 14.00 ul. Chrobrego (cała)
03.02.2019 (niedziela)  od 15.30 Kolęda dodatkowa

Copyright Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie © 2015. All Rights Reserved.