Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie

Wizyty duszpasterskie 2019/2020

koledy2015

Wizyta kolędowa ma charakter małej liturgii sprawowanej w Kościele Domowym.

PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA

  • stół nakryty obrusem, krzyż, zapalone świece, woda święcona (jeśli nie ma, poprosić kapłana o poświęcenie), kropidło;
  • jeżeli są dzieci: przygotowane zeszyty z lekcji religii;
  • na czas wizyty wyłączamy telewizor, radio itp.

PRZEBIEG WIZYTY

  • wspólny śpiew kolędy;
  • modlitwa rodzinna, której przewodniczy kapłan;
  • błogosławieństwo mieszkania lub domu;
  • rozmowa duszpasterska (w spotkaniu uczestniczą wszyscy członkowie rodziny).

Plan kolędy:

28 XII - Sobota godz. 10.30 ul. Brzeźnieńska; Cicha; Łamana; Miła; Zdrojowa; Młodzieży Polskiej; Oksywska; Wczasy; Południowa; Pułaskiego (domki i kamienice); Północna
29 XII - Niedziela godz. 15.30 ul. Pułaskiego 7/11; 13/17; 19/21
30 XII - Poniedziałek godz. 16.30 ul. Mazurska (cała) i ul. Orla 1; 2; 3
01 I - Środa godz. 14.00 Siostry Benedyktynki i Siostry Pasterzanki (Nowy Rok)
02 I - Czwartek godz. 16.30 ul. Orla 4; ul. Krasickiego (cała)
03 I - Piątek
-
Pierwszy Piątek miesiąca - nie ma kolędy
04 I - Sobota godz. 10.30 ul. Walecznych (cała); ul. Korzeniowskiego 28
05 I - Niedziela godz. 15.30 ul. PCK (cała)
06 I - Poniedziałek godz. 15.30 ul. Chrobrego (cała); ul. E. Plater 22
07 I - Wtorek godz. 16.30 ul. Nadmorski Dwór 1 - 3; 8; 10; 12; 14; 16
08 I - Środa godz. 16.30 ul. Nadmorski Dwór 18; 20; 22; 24; 26; 32; 34
09 I - Czwartek godz. 16.30 ul. Korzeniowskiego (cała bez wieżowca); ul. Herbowa; ul. E. Plater 2; 2a; 4/6
10 I - Piątek godz. 16.30 ul. E. Plater 7 - 53; ul. Sternicza (cała)
11 I - Sobota godz. 10.30 ul. Gdańska (cała)
12 I - Niedziela godz. 15.30 ul. Dworska 3 - 16 (domki i kamienice) 20; 22; 24
13 I - Poniedziałek godz. 16.30 ul. Dworska 25/1-3 i 26; 28; 29; 30; 32
14 I - Wtorek godz. 16.30 ul. Dworska 33; 34; 35; 37; ul. Chodkiewicza 2A; 4; 5; 6; 8/1; 9; 10; 11; 12; 16; i 18
15 I - Środa godz. 16.30 ul. Chodkiewicza 17; 20; 22; 24; ul. Hallera 229
16 I - Czwartek godz. 16.30 ul. Hallera 231; 235; 237; 239; 241; 247
17 I - Piątek godz. 16.30 ul. Hallera 249; 251; 253; ul. Gałczyńskiego 5
18 I - Sobota godz. 10.30 ul. Zelwerowicza; Galla; Kotarbińskiego; Osterwy; Ćwiklińskiej; Cybulskiego; i Solskiego
19 I - Niedziela godz. 15.30 ul. Kobieli (cała); ul. Gwiazdowskiego (cała); ul. Łozy (domki)
20 I - Poniedziałek godz. 16.30 ul. Portowców (cała); ul. Łozy 17
21 I - Wtorek godz. 15.30 ul. Łozy 5; 9; 13
22 I - Środa godz. 16.30 ul. Gałczyńskiego 3; ul. Broniewskiego 1; 4
23 I - Czwartek godz. 16.30 ul. Broniewskiego 2; 3; 5
24 I - Piątek godz. 16.30 ul. Broniewskiego 6; ul. Dunikowskiego 15; 17
25 I - Sobota godz. 10.30 ul. Dunikowskiego 1; 5; 7; 11
26 I - Niedziela godz. 15.30 ul. Dunikowskiego 9
29 I - Środa godz. 16.30 Kolęda dodatkowa
30 I - Czwartek godz. 16.30 Kolęda dodatkowa

Copyright Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie © 2015. All Rights Reserved.