Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie

Boże Narodzenie - 25 grudnia 2018 r.

  1. Biorąc udział w pasterce, czyli we Mszy Świętej sprawowanej w noc Narodzenia Pańskiego, przeżyliśmy radość ze spotkania ze Zbawicielem, podobną do tej, której doświadczyli pasterze betlejemscy przed przeszło dwoma tysiącami lat. Tę radość zanieśmy teraz do naszych rodzinnych domów i mieszkań.
  2. W tę Świętą noc Bożego Narodzenia dziękuję - kapłanom, szczególnie ks. Mariuszowi, siostrze Ewelinie, młodzieży i dorosłym - którzy ofiarowali swój czas, miłość Bożej Dziecinie i przygotowali naszą świątynię na przeżywanie Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję naszym ministrantom, lektorom, braciom z „Semper Fidelis”, nadzwyczajnym Szafarzom Eucharystii, wszystkim grupom duszpasterskim, panu organiście i wam drodzy parafianie i mili goście za wspólną modlitwę i obecność.
  3. DZISIAJ 25 grudnia - DZIEŃ BOŻEGO NARODZENIA. Msze święte będą o godz. 8.00, 9.30; 11.00; 12.30 i o godz. 18.00.
    /Nie ma Mszy św. o godz. 6.30 i o godz. 16.30/
  4. Jutro święto św. Szczepana pierwszego męczennika, Msze Święte w porządku niedzielnym, nie ma tylko Mszy św. o godz. 16.30. /Jutrzejsza taca jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego JP II. /
  5. W najbliższą niedzielę, 30 grudnia, czcimy Świętą Rodzinę: Jezusa, Maryję i Józefa. Zachęcamy do licznego i rodzinnego udziału w Eucharystii. Małżonków zapraszamy do odnowienia przyrzeczeń ślubnych. Po Mszach świętych u młodzieży z Ruchu Lednickiego będzie można otrzymać wodę święconą za dobrowolną ofiarę.
  6. Kolędę rozpoczniemy 2 stycznia po Nowym Roku. Program kolędy jest na naszej stronie internetowej (czytaj więcej...) i na tablicy ogłoszeń. /W czasie kolędy w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 16.30./

Copyright Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie © 2015. All Rights Reserved.